Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
ELİS TİCARET

ELİS TİCARET 2009 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Tüketici ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda modern pazarlama imkanları ile tüketicilere kolaylık sağlamayı kendine hedef edinmiş ticaretin çeşitli dallarında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız yapılan çalışmalar, uygulamalar, bilgi ve deneyimler ile müşterilerini sonuca ulaştırmış ve müşterilerinin haklı beğenisini kazanmıştır. Müşterilerin beklentilerini karşılıyoruz ve bu beklentilerin üstünde bir performans sergiliyoruz.

İlkelerimiz
  • Firmamız kalite standartlarına uygunluk
  • Satışta ekonomiklik
  • Süreklilik, Müşteri Memnuniyeti
  • Ticarette dürüstlük

Nasıl Çalışıyoruz
Kalite

Müşterilerimizin projeleri için en uygun ürün ve sistemlerin en ekonomik şekilde seçilmesini sağlamak,

Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa sürede tamamlamak,

Tarafımızca temin edilen tüm sistemlerin periyodik bakım ve servis hizmetlerini maksimum müşteri memnuniyeti ve sürekliliği ile sağlamak,

Tüm çalışan personel ve taşeronlarımızın iş güvenliğini sağlamak ve her türlü iş kazasını minimuma indirmek

Tüm uygulama ve taahhütlerimizde çevrenin korunmasını sağlamak,
Amacımız sizlere çok daha iyi hizmet verebilmek.

Satış öncesi sunduğumuz hizmeti satış sonrasıda sunarak müşteri memnuniyetini gözetmeye devam etmekteyiz.

Siz müşterilerimize şu ana kadar sunduğumuz ve bundan sonra sunacağımız kaliteli ürün ve hizmetlerimizle sizlerin sonsuz memnuniyetini ve güveninizi kazanmak bizim en temel ilke ve görevimizdir

Değerlerimiz

SAYGI: Bize nasıl davranılmasını istiyorsak, biz de başkalarına öyle davranırız. Suistimali veya saygısızlığı hoş görmeyiz. Kabalık, duygusuzluk, kibir bizde yoktur.

DÜRÜSTLÜK: Müşterilerimizle açık, dürüst ve içten çalışırız. Bir şeyi yapacağımızı söylediğimiz zaman, yaparız; bir şeyi yapmayacağımızı veya yapamayacağımızı söylediğimizde yapmayız.

İLETİŞİM: İletişim bizim için zorunluluktur. Konuşmaya ve dinlemeye zaman ayırırız. Bilginin insanları geliştirdiğine, yükselttiğine ve aktarılması gerektiğine inanırız.

MÜKEMMELLİK: Yaptığımız herşeyin ancak en iyisiyle tatmin oluruz. Herkes için çıtayı yükseltmeyi sürdüreceğiz. Gerçekten ne kadar iyi olduğumuzu görmek, hepimiz için çok eğlenceli olacaktır.